Podestýlka Smarty Exclusive silikát zel. jablko 7,6l

 

Bezprašné silikagelové stelivo s velmi rychlou savostí a pohlcením zápachů, s příjemnou vůní zeleného jablka

Dostupnost EXTERNÍ SKLAD
Cena 178 Kč bez DPH
Cena vč. DPH 215 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 94316
Kategorie SILICAGELOVÉ PODESTÝLKY
 

Bezprašné silikagelové stelivo s velmi rychlou savostí a pohlcením zápachů, s příjemnou vůní zeleného jablka

SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter s vůní zeleného jablka

Silikagel (anglicky silica gel) je granulovitá, pórovitá forma oxidu křemičitého (SiO2) vyráběná synteticky z křemičitanu sodného . Má vysokou porezitu , kolem 800 m2/g, která umožňuje snadno absorbovat vodu.

Silikagelové stelivo SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter se vyznačuje velmi rychlou savostí a pohlcením zápachů a zanechává příjemnou vůni zeleného jablka. Toto stelivo může, díky své porézní struktuře, pojmout takřka stejné množství vlhkosti jako samo váží. Stelivo je bezprašné a vysoce efektivní.
SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter absorbuje moč během několika sekund a zůstává na dotek suché. Velmi dobře pohlcuje pachy a uzavírá je do granulí tak, aby se neuvolňovaly zpět do okolí. Tento absorpční proces také ničí bakterie.
Přírodní, netoxický a neškodný pro životní prostředí. SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter zanechávává kočičí toaletu čistou, svěží, suchou a bez zápachu.

Návod k použití:
Do čisté kočičí toalety nasypte podestýlku SMARTY EXCLUSIVE Crystal Cat Litter. Po použití toalety odstraňte tuhé exkrementy. Výměna: Když již podestýlka neabsorbuje, je vlhká nebo žlutá, podestýlku odstraňte a nasypte novou vrstvu steliva.
Doba použitelnosti:
3,6l nahradí cca 3-4 balení běžného pětikilového steliva a vydrží pro jednu kočku až 40 dnů

Hmotnost 3.3 kg
 
 

 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.